ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 15475051
nr 1547 5051
Lars A Persson
(f. 1958), Sverige
Lars A Persson (b. 1958), Sweden. 'Akvarell, ovan trädgränsen 1' bm: 56x38 cm, outer dimensions including frame: 68x48 cm,
WATERCOLOUR, "Akvarell, ovan trädgränsen 1" bladmått: 56x38 cm, yttermått inklusive ram: 68x48 cm. Signerad
Lars A Persson, Swedish artist born 1958.
SEK 100
Monday June 12 2023
at 20:59:19
10/6 23:07:13